Lacrima napisał(a):

Możesz powiedzieć co to za grupa "szalikowcy"? Bo mam problem z wyborem właściwej odpowiedzi...
|
Wydaje mi się, że forma pośrednia między piknikiem a ultrasem - nie przygotowujesz opraw itd., ale zaś nie siedzisz na dupie i nie wcinasz kiełby
