Edo napisał(a):

|
NIe rozumiem biadolenia na temat testów. Co w tym złego? Jest czas to można testować. W każdej dziedzinie sportu testują , w każdym klubie szanowanym testują ale w Wiśle nie mozna . Ludzieeee.......
|
Testować to można chłopaków z pobliskich zespołów z II-IV-ligi, a nie obsadę filmu Anakonda.