Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55816
Stary 21.05.2012, 16:44
Edo napisał(a):Wyświetl post
NIe rozumiem biadolenia na temat testów. Co w tym złego? Jest czas to można testować. W każdej dziedzinie sportu testują , w każdym klubie szanowanym testują ale w Wiśle nie mozna . Ludzieeee.......
Testować to można chłopaków z pobliskich zespołów z II-IV-ligi, a nie obsadę filmu Anakonda.
Odpowiedz cytując