Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55815
Stary 21.05.2012, 16:43
Edo napisał(a):Wyświetl post
NIe rozumiem biadolenia na temat testów. Co w tym złego? Jest czas to można testować. W każdej dziedzinie sportu testują , w każdym klubie szanowanym testują ale w Wiśle nie mozna . Ludzieeee.......
Jeśli te testy były by uzupełnieniem transferów gotówkowych czy pojedynczymi przypadkami to ok.

Ale obawiam że będzie tak jak kiedyś czyli:
-Bednarz przetestował 1000 bramkarzy dzięki czemu Pawełek podarował wiele punktów przecinikom
-Bramkarza znalazł Stan

IMHO to okienko kupowania młodych Polaków skończy się na:
Brożkach, Głowackim i kilku egzotycznym młodzianom za grosze.

Jeśli kupimy jednego wartościowego zawodnika to będzie dobrze, jak nie sprzedamy Meleksa to nie specjalnie obawiam się o przyszły sezon jakoś do Pucharów dokopiemy wystarczy regularnie wygrywać z Podbeskidziem, Termalicą itp.
Odpowiedz cytując