Edo napisał(a):

|
NIe rozumiem biadolenia na temat testów. Co w tym złego? Jest czas to można testować. W każdej dziedzinie sportu testują , w każdym klubie szanowanym testują ale w Wiśle nie mozna . Ludzieeee.......
|
Jeśli te testy były by uzupełnieniem transferów gotówkowych czy pojedynczymi przypadkami to ok.
Ale obawiam że będzie tak jak kiedyś czyli:
-Bednarz przetestował 1000 bramkarzy dzięki czemu Pawełek podarował wiele punktów przecinikom
-Bramkarza znalazł Stan
IMHO to okienko kupowania młodych Polaków skończy się na:
Brożkach, Głowackim i kilku egzotycznym młodzianom za grosze.
Jeśli kupimy jednego wartościowego zawodnika to będzie dobrze, jak nie sprzedamy Meleksa to nie specjalnie obawiam się o przyszły sezon jakoś do Pucharów dokopiemy

wystarczy regularnie wygrywać z Podbeskidziem, Termalicą itp.