Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
55812
21.05.2012, 16:34
NIe rozumiem biadolenia na temat testów. Co w tym złego? Jest czas to można testować. W każdej dziedzinie sportu testują , w każdym klubie szanowanym testują ale w Wiśle nie mozna . Ludzieeee.......
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo