Może ich być nawet tysiąc tych murzynków,ważne żeby znalazł sie jeden co faktycznie umie grać w piłkę i powiezie tą marną w .... ligę.
Z Polaków na pewno cieszy powrót Głowackiego i oby Brozia.
Na Kupisza pewnie wiekszych szans nie mamy,wypadałoby sie spotkać w połowie i dać 600-650 tys.
Osobiscie liczę,że uda sie zgarnac tego Gajosa, chłopak sie bardzo dobrze zapowia
