Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55802
Stary 21.05.2012, 15:27
Jak czytam ze Wisła kupi Kupisza, Jankowskiego czy Piecha lub Olkowskiego to nie wiem czy Wy żyjecie w tym samym świecie. Przecież to jest jasne że jak nie ma kasy to nie będzie tak drogich wzmocnień. Ja też bym chciał zeby przyszli, no ale sorry -to niemożliwe.

Poza tym Ruch gra w pucharach, a Wisła nie, więc po co napastnicy Ruchu mieliby uciec stamtąd przed grą w Europie? Tym bardziej, że Jankes kibicuje Legii - kolejny powód mowiący ze nie trafi po Wawel.

Tam zostaną tacy gracze jak Głowa, Lisowski czy Kędziora, który podobno będzie mile widziany przez Bednarza Ale niestety takie są fakty. Może jeszcze Zieniu przyjdzie. Jak dla mnie Arek na pewno nas wzmocni i Lisowski w sumie tez, bo jak na polską ligę i biorac pod uwage obsade tej pozycji w Wiśle to naprawde wyróżniający się zawodnik. Waleczny i szybki, a takich graczy bedziemy potrzebowac w tym sezonie.

P.S Ten Quioto wyjedzie stąd szybciej jak przyjechał. Cienki jak barszcz.
Odpowiedz cytując