|
Jestem ciekaw, którzy piłkarze poza tymi o których wiemy że mają odejść na pewno nas opuszczą. Ogólnie sytuacja jeśli chodzi o stan posiadania a raczej jakość tego stanu powinna doprowadzić do wymiany kadry w 80%. Natomiast wiedząc jaka u nas panuje moda na tworzenie prowizorek za rok o tej samej porze będzie kolejna rewolucja kadrowa. Lisowski ma być jednym z pierwszych graczy mających dołączyć do Wisły jeszcze w tym tygodniu (PS).
Ostatnio edytowane przez Merkury : 21.05.2012 o godz. 14:54.
|