Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kamylsky
Member
Od: 11.2007
Offline
#
25571
21.05.2012, 14:50
Ktoś poleci jakieś miejsce gdzie można nabić klimatyzacje w miare tanio? najlepiej okolice Prokocimia
kamylsky
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamylsky
Znajdź inne posty napisane przez kamylsky