Wyświetl pojedynczy post
Tominho
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13728
Stary 21.05.2012, 14:37
cancer napisał(a):Wyświetl post
Hehe

Niektórzy się doczekali, bo jak napisano na profilu Smoka Wiślackiego na Fb:
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...92/story.shtml

Ten Twój Smok Wawelski z FB pewnie pracuje dla europsport.pl, bo treść wpisu jest taka sama jak w newsie na tej stronie

Wyrzuć tego Smoka ze znajomych, bo to jakiś kłamczuch hehe
Odpowiedz cytując