cancer napisał(a):

Hehe 
Niektórzy się doczekali, bo jak napisano na profilu Smoka Wiślackiego na Fb:
|
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...92/story.shtml
Ten Twój Smok Wawelski z FB pewnie pracuje dla europsport.pl, bo treść wpisu jest taka sama jak w newsie na tej stronie
Wyrzuć tego Smoka ze znajomych, bo to jakiś kłamczuch hehe