Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55797
Stary 21.05.2012, 14:32
czy jak Messi przejdzie gdzieś to też Nasi działacze zaspali ?

Czy Nasi działacze nie zaspali gdy Pazdan był gnojem w Hucie ? Wtedy nie spali, oczywiscie ze nie bo wtedy Pazdan nie był "reprezentantem", potem jak juz reprezentantem był i nawet był u nas rok temu na testach to też Nasi działacze zaspali...
a pierwsze od czego trzeba zacząć to pytanie do trenera czy chciałby takiego zawodnika....

Cytat:
Ci sami zawodnicy (w większości), wygrali również z Cracovią. W ogóle Wisła w ostatnich 2 latach regularnie wygrywała z Pasami, poza tym jednym jedynym feralnym meczem. Za to też umieścisz ich na liście hańby?
Feralny mecz to miał Bayern a wcześniej Barcelona z Chelsea. Ci którzy przegrali na kurniku to PARTACZE.Partacze do końca życia.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując