Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55796
Stary 21.05.2012, 14:28
cancer napisał(a):Wyświetl post
Oficjalnie: Michał Pazdan w Jagielloni. Nasi działacze jak zwykle zaspali...
I bardzo dobrze. Pazdan to nie jest żaden świetny zawodnik, nikt, na kim można opierać silny zespół.
Odpowiedz cytując