Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
55796
21.05.2012, 14:28
cancer
napisał(a):
Oficjalnie: Michał Pazdan w Jagielloni. Nasi działacze jak zwykle zaspali...
I bardzo dobrze. Pazdan to nie jest żaden świetny zawodnik, nikt, na kim można opierać silny zespół.
Po prostu Wiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Po prostu Wiślak
Znajdź inne posty napisane przez Po prostu Wiślak