marcin19876 napisał(a):

|
A może warto ściągnąć za darmo Sławomira Peszko. Gościu bez klubu, przebojowy. Do tego również za darmo Zieńczuka i lewa pomoc załatwiona. Na prawą Kupisza trzeba już kupić. Brożek i Głowacki również za darmo, Burliga wraca z wypożyczenia. Jeszcze tylko lewy obrońca i napastnik i wymiatamy w przyszłym SEZONIE!!!
|
Dobrze to wygląda

Jak dodać do tego jeszcze Quioto, LO, NP i jakby się udało znaleźć dobrego playmaker'a na podobę Meliksona
