Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55792
Stary 21.05.2012, 13:39
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
A może warto ściągnąć za darmo Sławomira Peszko. Gościu bez klubu, przebojowy. Do tego również za darmo Zieńczuka i lewa pomoc załatwiona. Na prawą Kupisza trzeba już kupić. Brożek i Głowacki również za darmo, Burliga wraca z wypożyczenia. Jeszcze tylko lewy obrońca i napastnik i wymiatamy w przyszłym SEZONIE!!!
Dobrze to wygląda
Jak dodać do tego jeszcze Quioto, LO, NP i jakby się udało znaleźć dobrego playmaker'a na podobę Meliksona
Odpowiedz cytując