Garbarnia - niech mnie ktoś poprawi ma takich sponsorów jak dzieci co grają między blokami w piłkę
A II liga tak czy siak wymaga funduszy - wyjazdy już nie tylko do Zielonek czy Wieliczki ale ciut dalej - myślę że ta II liga to dla nich max na tym poziomie.