marcin19876 napisał(a):

|
A może warto ściągnąć za darmo Sławomira Peszko. Gościu bez klubu, przebojowy. Do tego również za darmo Zieńczuka i lewa pomoc załatwiona. Na prawą Kupisza trzeba już kupić. Brożek i Głowacki również za darmo, Burliga wraca z wypożyczenia. Jeszcze tylko lewy obrońca i napastnik i wymiatamy w przyszłym SEZONIE!!!
|
Peszkę to na Reymonta można zatrudnić za straganem, by polewał piwo, w tym jest najlepszy.
Cytat:
W jaki sposób dusiła?
Nie mógł dryblować, strzelać i podawać (to są rzekome atuty, którymi według Ciebie się Nunez wyróżnia)? Nie mógł włączać się do akcji, żeby zbierać piłki, albo rzucić prostopadłą? Przerzutu na drugą stronę też nie mógł wykonać, bo go pozycja dusiła?
|
Nie będę się rozwijał zbyt mocno w tym co napisałem. Każdy widział, jak Nunez grał. Ja widziałem w nim potencjał. Zważ na to, że najwięcej pretensji możemy mieć do niego za głupie podania w defensywie. Tyle w temacie Nuneza.