Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55788
Stary 21.05.2012, 12:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Gdzieś ty widział niezły jego drybling? Oczywiście pisząc drybling mam na myśli jego akcje w których w biegu przechodził przeciwnika wykorzystując swoje umiejętności techniczne. To że miał technikę uzytkowa jak każdy argentynczyk nie znaczy ze potrafi dryblować i z tego korzystać.
Nunez miał papiery na grę. Pozycja, na której był ustawiany niejako dusiła jego umiejętności. Nie chcę się wchodzić w słowną polemikę, bo i tak przy obecnym stanie rzeczy nie ma to żadnego sensu.

A propos Quioto - nie wiem ile będzie zarabiał, ale zapadnie mi w głowie nagłówek jednego z newsów, że przyjeżdża do Europy zrobić interes życia.

Pojawia się pytanie, na ile prawdziwe było zainteresowanie klubów norweskich i tego rzekomo z Arabii Saudyjskiej, tego nie wie nikt.
Odpowiedz cytując