Kon®ado napisał(a):

Nie do końca, bo ''Nowy Hutnik'' został zgłoszony do rozgrywek nie jako Hutnik Kraków jak do tej pory a Hutnik Nowa Huta - i tu jest również różnica, to jest klub kontynuujący tradycję KS Hutnik.
Więc nie znajdziesz nazwy Nowy Hutnik, tylko Hutnik Nowa Huta bo to jest oficjalna nazwa klubu z SS.