|
Zamiast Pazdana będziemy mieć przedłużone umowy z Jirsakiem i Sobolewskim. To jest ta budowa perspektywicznej drużyny na przyszłość według Bednarza. Żaden ze środkowych pomocników na przestrzeni dwóch sezonów grających w klubie nie zasłużył by grać w Wiśle nadal. Wilk - bardzo słaby piłkarz, Sobol - obecnie to samo, Jirsak - zawodnik, który się nie sprawdził. Po Bednarzu tylko naiwni spodziewali się czegoś lepszego od tego stanu, który był - gość nie ma praktycznie żadnych kontaktów w światku piłkarskim opiera się na płytach dvd wysyłanych przez różnej maści menadżerów z całego świata zachwalających umiejętności swoich klientów w 99% bezpodstawnie.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 21.05.2012 o godz. 11:52.
|