Wyświetl pojedynczy post
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.05.2012, 11:10
yyy nie sądziłem, że tylu żydów jest na naszym forum:

Hutnik się odbił od dna, ale do lat swojej świetności już raczej nie wróci, od taki typowy przeciętniak 2-3 ligowy ;P
Odpowiedz cytując