FraMat napisał(a):

zdecydowanie, nie.
Dlaczego?
Bo sprowadzenie Brożka będzie podtrzymywało grę pozorów, że niby takim mocnym klubem jesteśmy, ale nie będzie to miało żadnej przyszłości.
Ot, takie galwanizowanie trupa, co ani skuteczne, ani estetyczne nie jest.
Sprowadzenie pokraki z youtuba skończy się szybkim wywaleniem Bednarza i może znowu odwróceniem tendencji w głowie Cupiała
|
Na to wlasnie licze, ze Bednarz tak sie "popisze" w tym okienku ze w nastepnym juz go nie bedzie i znow wroci opcja europejska.