Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55774
Stary 21.05.2012, 09:33
FraMat napisał(a):Wyświetl post
zdecydowanie, nie.
Dlaczego?
Bo sprowadzenie Brożka będzie podtrzymywało grę pozorów, że niby takim mocnym klubem jesteśmy, ale nie będzie to miało żadnej przyszłości.
Ot, takie galwanizowanie trupa, co ani skuteczne, ani estetyczne nie jest.
Sprowadzenie pokraki z youtuba skończy się szybkim wywaleniem Bednarza i może znowu odwróceniem tendencji w głowie Cupiała
Na to wlasnie licze, ze Bednarz tak sie "popisze" w tym okienku ze w nastepnym juz go nie bedzie i znow wroci opcja europejska.
Odpowiedz cytując