|
Za poprzedniej kadencji Skorża 95% ogórków Bednarza odrzucał. I jakoś to było, kadra wąska ale w miarę jakościowa.
W sumie z testowanych zawodników chyba tylko Diaz i Issa Ba prześli pozytywnie testy. Przy tym ten drugi grał jak Melikson ale miał już podziurawione kolana.
Nie wiem jak Probierz, ale faktem jest, że w Jagielloni sporo przeciętnych kopaczy się po nim ostało.
Więc spodziewam się jednak, że go zakontraktujemy, co niestety wcale nie będzie oznaczać, że jest dobrym piłkarzem.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 21.05.2012 o godz. 09:35.
|