serek.c2 napisał(a):

|
FraMat - a jeśli jedyny możliwy scenariusz jest taki, że będzie albo Brożek albo jakaś pokraka z Youtube? Też go wtedy nie będziesz chciał?
|
zdecydowanie, nie.
Dlaczego?
Bo sprowadzenie Brożka będzie podtrzymywało grę pozorów, że niby takim mocnym klubem jesteśmy, ale nie będzie to miało żadnej przyszłości.
Ot, takie galwanizowanie trupa, co ani skuteczne, ani estetyczne nie jest.
Sprowadzenie pokraki z youtuba skończy się szybkim wywaleniem Bednarza i może znowu odwróceniem tendencji w głowie Cupiała