Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55772
Stary 21.05.2012, 09:23
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
FraMat - a jeśli jedyny możliwy scenariusz jest taki, że będzie albo Brożek albo jakaś pokraka z Youtube? Też go wtedy nie będziesz chciał?
zdecydowanie, nie.
Dlaczego?
Bo sprowadzenie Brożka będzie podtrzymywało grę pozorów, że niby takim mocnym klubem jesteśmy, ale nie będzie to miało żadnej przyszłości.
Ot, takie galwanizowanie trupa, co ani skuteczne, ani estetyczne nie jest.
Sprowadzenie pokraki z youtuba skończy się szybkim wywaleniem Bednarza i może znowu odwróceniem tendencji w głowie Cupiała
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując