Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55771
Stary 21.05.2012, 09:20
Też trochę dziwne, że jedzie do 7. drużyny ligi polskiej na testy. No ale tak jak napisał Karherop, po sparingach się okaże co to za grajek. Mam nadzieję, że za tym żadne układy menadżerskie nie będą stały, bo temat takiego piłkarza jest co najmniej niepokojący.
Odpowiedz cytując