Też trochę dziwne, że jedzie do 7. drużyny ligi polskiej na testy. No ale tak jak napisał
Karherop, po sparingach się okaże co to za grajek. Mam nadzieję, że za tym żadne układy menadżerskie nie będą stały, bo temat takiego piłkarza jest co najmniej niepokojący.