Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55764
Stary 21.05.2012, 07:59
Przed nami 2 sparingi , a wciągu nich okaże się czy Quioto nadaje się do gry w Wiśle . Jeśli będzie bardzo odstawał fizycznie ( co raczej jest w pewnym stopniu nieuniknione ) lub potykał się o własne nogi nikt z nim nie podpisze kontraktu. Nie kupujemy kota w worku i o tyle to cieszy .
Odpowiedz cytując