Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55762
Stary 21.05.2012, 07:13
Cytat:
bo jak dla mnie 20 letni chłopak, który zagra na igrzyskach, strzela dość regularnie dla swojego klubu i zaliczył debiut dla reprezentacji Hondurasu w takim wieku, to raczej nie "ogórek
Beto grał w kadrze młodzieżowej kadrze Brazylii.
Co do Quioto to chlopak strzelił w lidze 8 bramek, z tego PRAWDOPODOBNIE 2,3 na wodzie, jedną po przyjęciu, a nie po strzale, kolejne dwie na farcie bo obrońcy z bramkarzem grali tak jak grali.

Cytat:
To oczywiście wypowiedzi o Nunezie na podstawie tego filmiku:
Nunez to niezły piłkarz o wysokich umiejętnościach jednak boiskowy idiotyzm, frajerstwo i brak zaangażowania w niektórych meczach sprawiały, że on u nas nie zrobił szału. Większość jednak widziała go na boku i z tym się trzeba zgodzić że na filmiku wyglądał piłkarza który jest wstanie wygrywać pojedynki.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 21.05.2012 o godz. 07:15.
Odpowiedz cytując