Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55759
Stary 20.05.2012, 23:27
Menadżer Quioto wydaje się być tak pewny swojego "towaru", że już widzi jak z nim podpisujemy kontrakt. Jestem żywo zainteresowany tym jak się zaprezentuje ten młokos, dlatego wstrzymałbym się z określaniem go mianem "ogórka". Mam podobne zdanie jak niektórzy na tym forum i wolałbym jednak zobaczyć w Wiśle napastnika o innych personaliach niż Pa.Brożek. Jak nie Quioto... to ktoś inny Bednarz nas nie będzie nudził
Odpowiedz cytując