|
Ja tam jestem bardzo zadowolony z tego diabełka. W internecie można się naczytać jak to nic nie działa i że sobie robią żarty bo jest przerwa techniczna, czy że zepsuli grę bo nie ma możliwości wykorzystania własnej inwencji w rozwoju skilli, ale jak dla mnie to tylko głupie gadanie. Ja osobiście natknąłem się tylko raz na problem, taki że mnie rozłączyło, z tym że od razu mogłem wrócić do gry. Poza tym z technicznej strony bez problemów. Jeśli chodzi o system skilli to przypadł mi do gustu o wiele bardziej niż ten znany z drugiej części czy z WoWa. Dla mnie godny kontynuator poprzednich części a i ciekawa pozycja dla osób nie zaznajomionych z serią. Osobną kwestia jest obecnie cena, ale to inny temat..
|