|
No i po co z takim typem dyskutować. Pewnie jeszcze nie raz od takich jak on usłyszę że Petrescu jest kiepskim trenerem, Valckx dyrektorem sportowym a Melikson piłkarzem. Mieszanie wszystkich z błotem, którzy wyrastają ponad jego własne bagno w którym się tapla.
|