Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
marcinm
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Rabka
Offline
#
25568
20.05.2012, 21:08
michi96d
napisał(a):
mam takie pytanie zamawiałem dzisiaj album na vlepki przez alegro przez przypadek dałem 3 razy po 1 sztuce czy da sie to jakoś cofnąc?
tak , dogadać się ze sprzedającym
marcinm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinm
Znajdź inne posty napisane przez marcinm