Elendil napisał(a):

15 maj, premiera Diablo III
a raczej: 15 maj, dzień, w którym skończyły się kopie Diablo 3
Człowiek z 8 lat czeka, idzie od sklepu do sklepu ok. 12-13 tylko po to, by się dowiedzieć, że w całym Krakowie nic nie zostało.
To jak, może niektórzy kupili preordery lub byli na nocnej premierze i podzielą się swoimi opiniami?
|
Z chęcią się podzielęna temat gry. Nie miałem zbytnio do czynienia z poprzednimi częściami, lecz gra wciąga i jest wydaje się zrobiona bezbłędnie w swoim gatunku. Póki co gram w wersję testową aby bardzo się przekonać że warto zakupić pudełko.
Wadą na pewno jest działanie serwerów i dość częste "naprawy" przez blizzard.