tofik napisał(a):

|
Trzeba być dobrej myśli. Z Łobem też szybko nie poszło, sprawa się przeciągała, ale wkońcu udało się kanalię z klubu usunąć. Teraz będzie podobnie.
|
OK. Jest kanalią bo?.. Podpisał kontrakt nieadekwatnie wysoki w stosunku do swoich umiejętności? Jest słabym piłkarzem? Czy może - brał udział w ustawionych meczach jak 90% ligi?
Nie bronię go, ale "kanalia" to chyba jednak lekka przesada.