Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19124
Stary 20.05.2012, 20:00
tofik napisał(a):Wyświetl post
Trzeba być dobrej myśli. Z Łobem też szybko nie poszło, sprawa się przeciągała, ale wkońcu udało się kanalię z klubu usunąć. Teraz będzie podobnie.
OK. Jest kanalią bo?.. Podpisał kontrakt nieadekwatnie wysoki w stosunku do swoich umiejętności? Jest słabym piłkarzem? Czy może - brał udział w ustawionych meczach jak 90% ligi?

Nie bronię go, ale "kanalia" to chyba jednak lekka przesada.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując