Lysy napisał(a):

|
Widzę, że jak Dan Petrescu przestał odnosić "sukcesy" to zniknęli jego klakierzy, ale to norma. Przed tygodniem zakończyły się rozgrywki w rosyjskiej Premier Liga, drużyna prowadzona przez Dan Petrescu zajęła wysokie 8 miejsce.
|
Pytanie jakie powinieneś sobie zadać to: czy ósme miejsce jest dla zespołu KK sukcesem czy porażką?
Właściciele klubu uważają to za sukces i przedłużyli z Petrescu umowę. Chyba że dali mu kolejne trzy lata kontraktu za karę.
Może inaczej: co próbujesz udowodnić? Że KK jest potentatem ligowym i powinien być minimum w trójce? Jeśli tak, to powodzenia...
To trochę jak z Podbeskidziem. Jak zaczniesz opowiadać jakiego to słabego mają trenera: "dwunaste miejsce, siedem punktów straty do Wisły, ha ha - co za ogór", to wszyscy zorientowani w temacie zaczną się na Ciebie dziwnie patrzeć.