Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55756
Stary 20.05.2012, 19:28
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
FraMat - a jeśli jedyny możliwy scenariusz jest taki, że będzie albo Brożek albo jakaś pokraka z Youtube? Też go wtedy nie będziesz chciał?
Właśnie raczej o to chodzi. Paweł Brożek czy kolejny Rioz lub Beto?
Ja twierdzę - Brożek. Nawet obaj.

Jak sprowadzał Valcxx, to Ci piłkarze jakieś tam umiejętności mieli. I Genkow, i Biton jednak trochę goli strzelili. Więcej niż wszyscy napastnicy i pomocnicy ściągnięci przez Bednarza razem wzięci.

Nie ma się co czarować. Bednarz jest ograniczony do tego co mu podeślą menedżerowie. Znajomości żadnych nie ma, skautów sam wykosił - więc albo Paweł, albo koleś z youtube. Coś nawet bredził na konferencji jaki to jest pozytywnie zaskoczony ilością ofert nadsyłanych przez menedżerów.

Ogryzek napisał(a):
Więc spad ode mnie zakompleksieńcu.
Przeczytaj swój ostatni post.
Ja odebrałem pytanie o Twoje żółte papiery nie jako złośliwość, ale szczerą troskę o zdrowie forumowego kolegi. Tak więc wyluzuj trochę. Nie wszyscy chcą Cię dopaść.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.05.2012 o godz. 19:33.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując