serek.c2 napisał(a):

|
FraMat - a jeśli jedyny możliwy scenariusz jest taki, że będzie albo Brożek albo jakaś pokraka z Youtube? Też go wtedy nie będziesz chciał?
|
Właśnie raczej o to chodzi. Paweł Brożek czy kolejny Rioz lub Beto?
Ja twierdzę - Brożek. Nawet obaj.
Jak sprowadzał Valcxx, to Ci piłkarze jakieś tam umiejętności mieli. I Genkow, i Biton jednak trochę goli strzelili. Więcej niż wszyscy napastnicy i pomocnicy ściągnięci przez Bednarza razem wzięci.
Nie ma się co czarować. Bednarz jest ograniczony do tego co mu podeślą menedżerowie. Znajomości żadnych nie ma, skautów sam wykosił - więc albo Paweł, albo koleś z youtube. Coś nawet bredził na konferencji jaki to jest pozytywnie zaskoczony ilością ofert nadsyłanych przez menedżerów.
Ogryzek napisał(a):
|
Więc spad ode mnie zakompleksieńcu.
|
Przeczytaj swój ostatni post.
Ja odebrałem pytanie o Twoje żółte papiery nie jako złośliwość, ale szczerą troskę o zdrowie forumowego kolegi. Tak więc wyluzuj trochę. Nie wszyscy chcą Cię dopaść.