Skąd wiesz że będą? Cudak obiecał?

Kto je wybuduje? Myślisz ze po akcjach z nie wypłacaniem kasy znajdzie się jakiś frajer? Nie wydaje mi się. Oczywiście lemingi będą pitolić o czarnowidztwie i kłodach pod nogami, powodziach, suszach, gradobiciach i PiSowskich dywersantach, którzy zamiast zap.... za darmo jak trzeba, to domagają się zapłaty za robotę. A przecież ze 100 mld przeznaczonych na drogi 85 mld już banda cudaka wydała. Czym jeszcze się bezczelnie chwali. Pogratuluj Siwy tym pajacom, dróg nie ma ale przynajmniej kasa wydana.
Kto te stadiony wyremontował? Cudak Tusk z Nowakiem? Za ile to zrobili? Też jedynie dwa razy drożej niż w Niemczech? Brawo POmatołki, brawo lemingi. 65 aren buchachacha. Zobaczysz jeszcze co będzie z najważniejszymi stadionami, Wrocław nie ma odbioru na przykład.
Ale wiadomo typowy POwiec nie czuje gówna nawet jak w nie wdepnie. A jak już się nie da udawać głupa bo zostają cuchnące ślady, to zawsze można powiedzieć że to PiS nocą buty w gównie unóżał, dla bezmózgiego leminga będzie to oczywiste wytłumaczenie. Siwy potwierdzi.