Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7212
Stary 20.05.2012, 17:47
Ale pewnie mając taki sezon za sobą, odejdzie z Trabzonu...

- W tureckich gazetach różnie się pisze. Ja z nim rozmawiałem osobiście przed odejściem do Celtiku. Wtedy twierdził, że po sezonie opuści Trabzon.

Czyli Paweł angielski musi choć troche znać bo bo polsku raczej z nim nie rozmawiał
Odpowiedz cytując