Ale pewnie mając taki sezon za sobą, odejdzie z Trabzonu...
- W tureckich gazetach różnie się pisze. Ja z nim rozmawiałem osobiście przed odejściem do Celtiku. Wtedy twierdził, że po sezonie opuści Trabzon.
Czyli Paweł angielski musi choć troche znać bo bo polsku raczej z nim nie rozmawiał
