Z Barceloną to była ironia, której widocznie nie zrozumiałeś, bywa.
Co do gry waszej, to napisałeś
Cytat:
|
bo wy nie dość, że niskie miejsce, to jeszcze frajersko żenująca gra
|
Czym wyraźnie sugerujesz, że co prawda tak jak my nie zajęliście wysokiego miejsca, ale wasza gra nie była frajersko żenująca, tj. była dobra, ew. zajebista. Jaka była? Każdy widział