Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21207
Stary 20.05.2012, 17:32
KorteZ napisał(a):Wyświetl post
@arrosmay
No widzę, że ty masz problem, bo niczego takiego nie napisałem ( że graliśmy jak Barca) Pisałem o waszej grze, że była słaba. Ale to nie znaczy, że nasza była zajebista.

Dokładasz swój wyimaginowany kontekst do moich slów Sam się idź doucz czytania ze zrozumieniem.
Z Barceloną to była ironia, której widocznie nie zrozumiałeś, bywa.
Co do gry waszej, to napisałeś
Cytat:
bo wy nie dość, że niskie miejsce, to jeszcze frajersko żenująca gra
Czym wyraźnie sugerujesz, że co prawda tak jak my nie zajęliście wysokiego miejsca, ale wasza gra nie była frajersko żenująca, tj. była dobra, ew. zajebista. Jaka była? Każdy widział
Odpowiedz cytując