Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21203
Stary 20.05.2012, 14:06
Znak L na calym swiecie ma rozne przeslania. Znak L w ktorym dlon przylozona jest do czola znaczy Loser. Zanim zacznie sie cos pisac warto wiedziec o czym sie pisze.

PS: Pisanie Looser w Stanach tez ma swoje przeslanie, oczywiscie zamiast poprawnej formy Loser


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując