Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 20.05.2012, 13:59
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe po jaką cholere? Nie potrzeba żadnych wiosek w których nie ma kibiców.
Poza tym kadra Termalici to głównie odpady z Cracovii, Wisły, Lechii, Odry W. czy Polonii Bytom. Oni nowej jakości piłkarskiej do ekstraklasy na pewno nie wniosą...
Odpowiedz cytując