cinekw napisał(a):

|
Ciekawe po jaką cholere? Nie potrzeba żadnych wiosek w których nie ma kibiców.
|
Poza tym kadra Termalici to głównie odpady z Cracovii, Wisły, Lechii, Odry W. czy Polonii Bytom. Oni nowej jakości piłkarskiej do ekstraklasy na pewno nie wniosą...