Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13711
Stary 20.05.2012, 13:46
zgrybus napisał(a):Wyświetl post
Kirm? Prosze Cie...
Po prostu nie wieżę, że znajdzie się teraz na niego kupiec... Oczywiste jednak jest, że gdyby wpłynęła odpowiednia oferta za niego, to Andraza powinniśmy pożegna. Genkov nie jest najgorszy ale 7 golami w lidze nie zachwyca, dlatego opiewam tutaj za Krisztianem Nemeth'em. Nie ukrywam, że do transferu Honduranina jestem sceptycznie nastawiony. Największą bolączką są boki obrony, dlatego opcja Dudu Paraiba lub Magiera na lewą stronę jest bardzo dobra. Na prawej stronie nie powinno stawiać się na Jovanovica a kupić np Olkowskiego na ta pozycję. Nigdy nie byłem sympatykiem gry Diaza, pewnie dlatego, że przeważnie był wystawiany na lewej stronie. Gdy grał z konieczności na środku obrony, to spisywał się bardzo przyzwoicie. Moja wizja linii obrony wygląda tak: Dudu, J. Diaz, Jovanovic(Czekaj, Bunoza), Olkowski.
Odpowiedz cytując