Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17115
Stary 20.05.2012, 12:30
Drozd i Arapaho. Naprawdę nie wiem, jak z wami rozmawiać.

Przesunięcie terminu oddania = przerwana budowa. Miazga.

I to niby ci za PO są lemingami.


PS.
Rozumiem, że Niemcy też teraz przerwali budowę nowego lotniska w Berlinie? I jakbym się założył, że nie przerwą jego budowy to bym przegrał?



Puchatek napisał(a):Wyświetl post
kilkakrotnie to nie ale dwukrotnie tak. Teraz nie ma co porównywać kosztów autostrad z Niemcami, Austrią bo oni już ich nie budują tylko modernizują stare. Niemcy budują 6 pasmowe autostrady więc nie ma co porównywać. W 2007r Polacy płacili za kilometr autostrady 43mln zł zaś Niemcy 28mln zł.
W 2010r Niemcy budowali za 36,7mln zł zaś w Polsce za 58,4 mln zł.

Ta sama analogia jest z opłatami za przejazd biorąc pod uwagę PKB obu krajów tyle że my płacimy kilkadziesiąt razy więcej jak Niemcy.
Nie ma co wybierać poszczególnych lat, by wyniki wyszły bardziej na korzyść Niemiec. Jeśli już to robisz, to podaj dane całościowe z kilku ostatnich lat. Tam średnia cena wyniosła około 38 mln złotych.

A tak w ogóle, to takie porównywanie nie ma sensu. Budowa budowie nie równa ;-)
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 20.05.2012 o godz. 12:49.