Drozd i Arapaho. Naprawdę nie wiem, jak z wami rozmawiać.
Przesunięcie terminu oddania = przerwana budowa. Miazga.
I to niby ci za PO są lemingami.
PS.
Rozumiem, że Niemcy też teraz przerwali budowę nowego lotniska w Berlinie? I jakbym się założył, że nie przerwą jego budowy to bym przegrał?
Puchatek napisał(a):

kilkakrotnie to nie ale dwukrotnie tak. Teraz nie ma co porównywać kosztów autostrad z Niemcami, Austrią bo oni już ich nie budują tylko modernizują stare. Niemcy budują 6 pasmowe autostrady więc nie ma co porównywać. W 2007r Polacy płacili za kilometr autostrady 43mln zł zaś Niemcy 28mln zł.
W 2010r Niemcy budowali za 36,7mln zł zaś w Polsce za 58,4 mln zł.
Ta sama analogia jest z opłatami za przejazd biorąc pod uwagę PKB obu krajów tyle że my płacimy kilkadziesiąt razy więcej jak Niemcy.
|
Nie ma co wybierać poszczególnych lat, by wyniki wyszły bardziej na korzyść Niemiec. Jeśli już to robisz, to podaj dane całościowe z kilku ostatnich lat. Tam średnia cena wyniosła około 38 mln złotych.
A tak w ogóle, to takie porównywanie nie ma sensu. Budowa budowie nie równa ;-)