Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17114
Stary 20.05.2012, 12:22
Sądziłem, że to wiadomo wszystkim (poza ASem82), że DSS dostał to zlecenie poza procedurą przetargową.
http://www.rynekinfrastruktury.pl/ar...-tygodnia.html
I to jest skandal, że przekazując budowę odcinka tej autostrady bez przetargu rząd PO-PSL nawet nie pofatygował się sprawdzić firmy, której dał pieniądze, a która po kilku miesiącach zbankrutowała pozostawiając na lodzie wielu podwykonawców.


Co do AS82, chłopcze z każdym swoim stwierdzeniem się kompromitujesz.

Rozumiem, że to w ramach odwrócenia uwagi od swojej kolejnej wpadki pt. "przetargi", zarzucasz propagandówką w stylu "[...] Rząd oddał do użytku 9000 km dróg: gminnych,powiatowych, ekspresowych i autostrad [...]" sądząc, że nikt Cię o szczegóły tych wyliczeń nie zapyta?
Więc ja pytam na czym oparte są te twoje 9000 km dróg? Czy wliczone są tutaj drogi dojazdowe do garażu posłów/senatorów/samorządowców Platformy?