Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2565
Stary 20.05.2012, 12:05
Acima napisał(a):Wyświetl post
http://mkppogonsiedlce.pl/index.php?...d=48&Itemid=67

Nowy obiekt Pogoni Siedlce. Czterech równiótkich jak stół boisk treningowych mógłby im pozazdrośić każdy klub ekstraklasy
pozazdroscic ...moze u nas za pre lat ...nie wczesniej na razie pare skrawkow zielonego i blonia mamy!
Odpowiedz cytując