Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17112
Stary 20.05.2012, 11:14
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Kłamiesz jak z nut i - jak zwykle - wszystko przekręcasz.

Tutaj dowód nr1.
http://i49.tinypic.com/1z6fga1.jpg

Jest tam coś o budowach na Euro czy o przerywaniu budów z powodu braku środków? Masz jakieś wątpliwości?

A zakład brzmi tak:

http://i51.tinypic.com/1zl6ucx.jpg


Przyznasz rację czy dalej będziesz coś bredzić?
Jaką racje? Że budowa dróg w Polsce nie ma żadnego związku z Euro 2012? Musiałbym być zdrowo p....ęty. Czerwiec 2012 to dla budowy dróg był termin graniczny odkąd dostaliśmy Euro. Ktoś komu trzeba tłumaczyć dlaczego powinien się starać o fuchę w rządzie cudaka.

Zakład kolego już wtopiłeś, bo wiadomo że choćby A4 do granicy z Ukrainą nie będzie. Zapytaj proszę po co nam autostrada do granicy z Ukrainą na euro. Co z A1? co z A2? Schowaj sie lepiej pod kamień na kolejny rok bo front walczący o cudaka i jego bandę na prawdę nic nie zmieni.

I nie zasłaniaj sie emj10 bo jego arbitraż jest zupełnie niepotrzebny, w sytuacji kiedy ogladać autostrady cudak lata helikopterem.
Hej Nasz TS !!