Siwy_89 napisał(a):

Jaką racje? Że budowa dróg w Polsce nie ma żadnego związku z Euro 2012? Musiałbym być zdrowo p....ęty. Czerwiec 2012 to dla budowy dróg był termin graniczny odkąd dostaliśmy Euro. Ktoś komu trzeba tłumaczyć dlaczego powinien się starać o fuchę w rządzie cudaka.
Zakład kolego już wtopiłeś, bo wiadomo że choćby A4 do granicy z Ukrainą nie będzie. Zapytaj proszę po co nam autostrada do granicy z Ukrainą na euro.

Co z A1? co z A2? Schowaj sie lepiej pod kamień na kolejny rok bo front walczący o cudaka i jego bandę na prawdę nic nie zmieni.
I nie zasłaniaj sie emj10 bo jego arbitraż jest zupełnie niepotrzebny, w sytuacji kiedy ogladać autostrady cudak lata helikopterem.
