Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17111
Stary 20.05.2012, 11:00
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
Zakładaliśmy się z kolegą wislak68 o to, czy będą przerywane budowy z powodu braku środków. Nie wiem co ty masz z tym Euro. Już po raz kolejny nawiązujesz do zakładu o budowę dróg i znowu mieszasz w to Euro. W zakładzie nie było ani słowa o piłkarskiej imprezie.

Póki co istnieją pewne rozbieżności pomiędzy mną i wislakiem68. Dotyczą one dwóch kończonych właśnie odcinków A2, a także jednego odcinka A4, którego termin oddania przesunął się o rok. Rozbieżności rozstrzygać miał arbiter - emj10. Póki co - nie odzywa się.

pozdrawiam
Euro to byl termin przejezdności - a wcześniej wykonania- wszystkich A. Pośrednio przerwanie budowy to niedotrzymanie terminu.W tym sensie o tym pisałem. Nie wiem co tu czekac na emj10 skoro w najlepszym razie tylko A2 będzie przejezdna.A najprawdopodobnie wszystkie będa niedotrzymane. Skoro podwykonawcy bankrutują to chyba mamy brak śordków
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej