Ostatni dzwonek, żeby wyciagnac Nemetha z RKC Waalwijk (to najbiedniejszy klub w eredivisie)
http://www.transfermarkt.de/de/krisz...ler_48262.html
Do tego w pakiecie skrzydłowy Schet z kończącym się kontraktem.
http://www.transfermarkt.de/de/mitch...ler_29863.html
Nie sądzę, żeby było lepiej brać jakiegoś Honduranina, gdzie jego menago miesza jak w latynoskich telenowelach, podobna sytuacja do "Beto".
Nawet kosztem Genkova i Brożka wolę jednego Nemetha i zmienników z ME.
Kupisz, Iliev(Kirm), Melikson, Nemeth - ta ofensywa mogłaby być skuteczniejsza w nowym sezonie.