Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17109
Stary 20.05.2012, 10:30
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ty nalezysz do grona czarnowdzów ,już o tym pisałem wcześniej . Rząd oddał do użytku 9000 km dróg: gminnych,powiatowych, ekspresowych i autostrad ,a ty widzisz tylko ,że nie oddał 20 km pod Warszawą . Co do tych wielkich pieniedzy ,to ciesze sie ze doceniłes role UE ,ale to nie jest tak ,że placa w 100% za kazda inwestycje , tylko trzeba mieć swój wkład własny ,póki co Polska do grona bogaczy nie należy ,więc na drogi przeznaczyli tyle ile mieli , niektóry zarzucaja nawet ze za duzo wlozyli w infrastrukture drogową ,traktujac po macoszemu kolej ,ale to już jest inna bajka .
Boże drogi... Zaczaiłeś, że z przetargami chlapnąłeś głupotę to zaczynasz opowiadać inne dyrdymały. Nikt pretensji nie ma, że się drogi buduje (choć każdy inna partia na miejscu PO także budowałaby drogi - powodem oczywiście Euro). Chodzi przede wszystkim o to jak te drogi się buduje i jakie wałki przy tym robi. Jak to możliwe, że przetarg wygrała DSS - wytłumaczysz to?