Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21200
Stary 20.05.2012, 08:35
KorteZ napisał(a):Wyświetl post
Z tym bracia looserzy, to chyba masz na myśli, że mamy coś wspólnego w tym, bo wy nie dość, że niskie miejsce, to jeszcze frajersko żenująca gra A my frajerski koniec.

Nie koloega mial raczej na mysli to ze wszedzie na swiecie "elka" to znak porazki tylko w Polsce coniektorym kojarzy sie zLegia...
Dla jednych Looser dla innych Legia...
Odpowiedz cytując