Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
21200
20.05.2012, 08:35
KorteZ
napisał(a):
Z tym bracia looserzy, to chyba masz na myśli, że mamy coś wspólnego w tym, bo wy nie dość, że niskie miejsce, to jeszcze frajersko żenująca gra
A my frajerski koniec.
Nie koloega mial raczej na mysli to ze wszedzie na swiecie "elka" to znak porazki tylko w Polsce coniektorym kojarzy sie zLegia...
Dla jednych Looser dla innych Legia...
shaggy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do shaggy
Odwiedź stronę domową użytkownika shaggy!
Znajdź inne posty napisane przez shaggy