soku napisał(a):

022
po co Ty piszesz ,że Legia zdobyła 9 mistrzostw?, naprawdę zależy się Ci na na ,,takim" mistrzostwie?
|
Sam się dziwię czemu nie dopisał sobie 10 tytułu MP za ten sezon bo przecież PRAWIE go zdobyli

ale czego wymagać od kibica który co mecz śpiewa że "mistrzem Polski jest Legia" a potem się dziwią i obrażają że kibice i piłkarze innych zespołów śpiewają piękną pieśń "Gdzie twoje berło i korona Legio ...... resztę znacie".