Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17104
Stary 19.05.2012, 18:03
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Cymbale przetargi są
a kto wybiera zwycięzce przetargu? Przypominam, to nie superpuchar.

nawiasem mówiąc, te wszystkie rozwiązana jakie zaproponował dwa dni temu ten niby minister we Wrocławiu, że wprowadzi się obowiązek zapłacenia podwykonawcom, przed ostatecznym rozliczeniem się z głównym wykonawca, to od dawna są normalne wymogi przy prywatnych inwestycjach.
Kiedy chcesz byc podwykonawca na budowie hipermamrketu prowadzonej przez zagranicznego inwestora i głónego wykonawce z kapitalem z zagranicy to wiesz, że jako podwykonawca musisz byc zaakceptowany i co miesiąc skłądasz deklaracje do inwestora, że główny wykonawca nic ci nie zlaega, a jesli ty jako podwykonawca, masz kolejnego podwykonawcę, to musisz od niego otrzymac takie potwierdzenie, że nic mu nie zalegasz, zanim tobie zapłacą.

A nagle państwowy inwestor zdaje się odkrywac hamerykę
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....