jova napisał(a):

|
Rozmawiacie o Pawle, a moim zdaniem do tego transferu jeszcze daleko. Wykupimy go? Raczej nie. Będziemy czekać aż rozwiąże kontrakt. Problem w tym, że Brożek jedzie na Euro. Turcy pewnie poczekają co on tam pokaże.
|
On na EURO minuty nie zagra. Chyba że w trzecim meczu, meczu pocieszenia.