Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55745
Stary 19.05.2012, 17:49
jova napisał(a):Wyświetl post
Rozmawiacie o Pawle, a moim zdaniem do tego transferu jeszcze daleko. Wykupimy go? Raczej nie. Będziemy czekać aż rozwiąże kontrakt. Problem w tym, że Brożek jedzie na Euro. Turcy pewnie poczekają co on tam pokaże.
On na EURO minuty nie zagra. Chyba że w trzecim meczu, meczu pocieszenia.
Odpowiedz cytując