Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55744
Stary 19.05.2012, 17:42
Rozmawiacie o Pawle, a moim zdaniem do tego transferu jeszcze daleko. Wykupimy go? Raczej nie. Będziemy czekać aż rozwiąże kontrakt. Problem w tym, że Brożek jedzie na Euro. Turcy pewnie poczekają co on tam pokaże. Jeśli wypadnie dobrze, ciężko będzie go wyciągnąć po promocyjnej cenie. Jeśli wypadnie źle, to będziemy w stanie go sprowadzić, ale wtedy wypada się jeszcze raz zastanowić, czy powinniśmy go zakontraktować. Tak czy inaczej sytuacja wydaje mi się dużo bardziej skomplikowana niż w przypadku Głowackiego.
Odpowiedz cytując